Jestem psychologiem specjalizacji klinicznej, terapeutą i hipnoterapeutą dobierającym optymalne metody pracy do bieżącej sytuacji klienta. Najczęściej stosowanymi przeze mnie metodami są; elementy hipnozy konwersacyjnej, psychoterapia zorientowana na proces i hipnoza integracyjna. Moim nadrzędnym celem w pracy z klientem jest zrozumienie jego obecnego położenia i wykorzystaniu, często nieuświadomionego potencjału i zasobów klienta do znalezienia rozwiązania możliwie bezzwłocznie. Wiele z trudności moich klientów rozwiązuję w formule terapii krótkoterminowej. I robię to skutecznie.
Moje usługi koncentrują się trudnościach i problemach:
- lękach, fobiach, napadów paniki,
- trudnych doświadczeń życiowych,
- niewłaściwych przekonań o sobie samym i świecie,
- zaburzeń nastroju,
- chorób psychicznych i psychosomatycznych,
- uzależnień,
- depresji,
- przewlekłego bólu,
- zaburzeń osobowości
- relacji rodzinnej, małżeńskiej i dalszej.
Ukończyłem studia psychologii o specjalności klinicznej, uzyskując tytuł magistra psychologii w Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Realizowałem dwuletnie studium Psychologii Procesu i Roczną Szkołę Hipnoterapii Integracyjnej oraz Hipnozę Konwersacyjną.
Pierwsze kroki w hipnozie [autohipnoza] stosowałem na sobie przed egzaminem dojrzałości w 1996 roku. W swojej pracy wykorzystuję z powodzeniem zarówno metody ustawień Berta Hellingera w formule indywidualnej, metody hipnozy integracyjnej czy konwersacyjnej oraz hipnozę regresyjną. W przypadku tej ostatniej korzystam z dorobku Michaela Newtona – LBL life between lives.
Prywatnie jestem ojcem dwójki dzieci w wieku przedszkolnym, córki i syna. Niezwykle doceniam stały rozwój kompetencji zawodowych, jak i ten, który buduje moje własne kompetencje i podnosi samoświadomość. Regularnie praktykuje medytację Zen. W wolnej chwili czas spędza w wodzie, na górskich szlakach, przy pianinie lub Djembe.
Na żywo – po sesji LBL