Opinie

Otrzymałem bardzo skuteczne wsparcie w zakresie odprężenia ciała i emocji; praca z Panem Marcinem była dla mnie niezwykle efektywna i wywołała bardzo szybkie efekty doraźne. W bezpośrednim kontakcie jest to człowiek bardzo wrażliwy, uważny i ciepły.

Rafał

Magia! Nie mam innego słowa by to określić 🙂 Uważam, że każdy człowiek powinien doświadczyć hipnozy poprowadzonej przez Pana Marcina. To niesamowite przeżycie. Z gabinetu wyszłam naładowana pozytywną energią i z odpowiedzią na wiele pytań. Na pewno powtórzę to doświadczenie. Bardzo, bardzo polecam!

Bianka

Z Panem Marcinem przeszłam przez hipnozę regresyjną. Niesamowite i bardzo poruszające duchowo i emocjonalnie doświadczenie. Wszystko odbyło się w atmosferze zaufania i empatii. Polecam każdemu. Bardzo dziękuję.

Aleksandra

Sesja hipnozy regresyjnej LBL prowadzona przez Marcina była niesamowitym doświadczeniem. Polecam każdemu i już myślę o kolejnej sesji.

Ewelina

Jeśli jest tutaj ktoś tak bardzo niecierpliwy jak ja, to w 100% polecam wizytę u Marcina jak i również hipnozę regresyjna. Brakowało mi czasu na długie nudne terapie żeby pozbyć się własnych problemów znaleść drogowskaz żeby rozwiązać te trudniejsze i zdobyć pewność siebie zeby isc dalej a sesja hipnozy okazała się strzałem w dziesiątkę, tu właśnie znalazłam to czego oczekiwałam od terapeuty. Na całej wizycie od samego początku do końca czułam się zupełnie swobodnie dzięki prowadzącemu którego polecam w stu procentach

Bożena

Fantastyczny pełen empatii człowiek. Prawdziwie słuchający. Pomógł mi w tym dokładnie czego potrzebowałem. Wrócę na 100%

Przemysław Ch.

Bardzo miło, na luzie a jednak konkretne pomysły na rozwiązanie sytuacji, jesteśmy bardzo zadowoleni z partnerem.

Agata

To była piękna sesja terapeutyczna. Przez rozpoczęciem dostałam dużo wiedzy oraz omówiliśmy dokładnie każdy aspekt tego to się wydarzy. Później miękki, ciepły i wspierający głos Marcina poprowadził mnie w głęboką podróż hipnoterapeutyczną. Czułam duże wsparcie od samego początku i dalej w podróży wgłąb siebie.

Tym co najbardziej odczułam i mam ze sobą długo po spotkaniu nadal to wzrastające zaufanie do siebie, moich decyzji i odczuć. To wspaniała sztuka wyposażyć w narzędzia… to wsparcie, które mam ze sobą. Marcin jest świetnym przewodnikiem i doświadczonym terapeutą, którego od serca polecam.

Jola

To była dla mnie nowa metoda pracy, ale wszystko zostało mi wytłumaczone i hipnoza regresyjna została mi wyjaśniona. W trakcie spotkań czułam sie bezpiecznie i przede wszystkim sporo sie o sobie dowiedziałam, zupełnie z nowej perspektywy. Polecam!

Basia

Nigdy wcześniej nie korzystałam z metody hipnozy, zdecydowałam się na nią, jednak pomyślałam, że na mój problem może to być świetnym rozwiązaniem. Muszę przyznać, że Pan Marcin świetnie prowadził hipnozę. Jego głos nie sprawia, że człowiekowi chce się spać, modulacja tonem sprawiła, że bardzo dobrze „weszłam” w odpowiedni stan i byłam w nim utrzymana. Polecam bardzo!

Anna

Potrzebujesz jeszcze więcej opinii? 🙂
Kliknij tutaj.