LBL hipnoza – regresja life beetwen lives

LBL Hipnoza – regresja wg metody Michela Newtona – jak to się wszystko zaczęło

LBL hipnoza – regresja, w moją historię z regresją zaangażowana jest moja żona. Dwa lata temu, na moje imieniny kupiła mi dwie książki, którymi wprawiła mnie w nie lada konsternację. Autor – Dr Michael Newton – zupełnie mi, na ów czas nieznany i tytuł – Wędrówka Dusz i Przeznaczenie Dusz. Uśmiechnąłem się do niej i podziękowałem, nie wiedząc, co z tym fantem zrobić. Tego samego dnia, wieczorem, przy lekturze, zrozumiałem, że to książki dla mnie. Dane mi od serca, w bardzo konkretnym celu. I choć ja sam nie potrafiłem zrozumieć [wtedy], dlaczego żona kupiła właśnie te książki, ona wiedziała, że to będzie dobry prezent. Skąd to wiedziała? Bardzo dobre pytanie.

Po prostu, wiedziałam – odpowiedziała.

I czuję, skąd pochodzi ta wiedza. Ona też wie, choć dla racjonalnego umysłu, odpowiedź może być poza dostrzegalnym horyzontem. 

Od tych pamiętnych imienin rozpocząłem moje praktyki. Sonia, darczyńca owych lektur była cierpliwym towarzyszem tych przygód. Zaczęło się od hipnozy na stojąco, bycie drzewem, mimowolnego podnoszenia rąk, obsypywania ciężkim piaskiem. Wszystko to, aby sprawdzić, czy to działa i czy potrafię. Na oba pytania odpowiedź była twierdząca.

W międzyczasie przygotowałem skrypt wejścia w hipnozę, jej pogłębiania i przejścia z obecnego wcielenia do przeszłych. Pomimo iż sam Dr Michael Newton określał celem podróży etap życia między wcieleniami [stąd nazwa Regresja LBL live beetwen lives], nasza pierwsza wspólna wędrówka zakończyła się w poprzednim wcieleniu. Z perspektywy czasu, czuję, że to był doskonały postój przed kolejnymi próbami. W trakcie tych praktyk docierało do mnie, najpierw stopniowo i powoli, że nasze życie nie zaczyna i kończy w obecnym fizycznym ciele. Czułem, jakby te lekcje, może szczególnie dla mnie, powinny dosyć spokojnie uwalniać nowe doświadczenia i wiedzę. 

W następnych próbach docieraliśmy dalej

Za każdym razem lądując w jej innym życiu, a potem wspólnie doświadczając zupełnie innych obrazów i odczuć, gdy była poza wcieleniami w obszarze live beetwen lives.

W teorii, przewodnikiem w procesie jest hipnoterapeuta. Przewodnikiem w obszarze życia między wcieleniami jest osobisty Przewodnik osoby hipnotyzowanej. Jednak dla mnie, na początku tych praktyk, moim przewodnikiem była moja żona, która doświadczała obecności w LBL całym swoim ciałem, ucząc mnie tego, co może doświadczyć człowiek będąc między wcieleniami.

Sonia była przeze mnie wielokrotnie hipnotyzowana metodą regresji duchowej, opisywanej przez Dr Michaela Newtona. Dzięki czemu wiem, że konkretna inkarnacja, konkretne doświadczenia w „świecie LBL” wnikają z aktualnego etapu w życiu. To z jakimi pytaniami przychodzimy na sesję, w jakiej bieżącej sytuacji jesteśmy ma przełożenie na to, czego doświadczamy w trakcie hipnozy regresyjnej.

Dlatego, jeśli zastanawiasz się nad takim seansem, warto, abyś dokładnie przemyślał / a, czego chcesz się dowiedzieć?

LBL hipnoza – regresja Life Between Lives

Przed spotkaniami staram się uprzedzać osoby, które do mnie przychodzą, aby przygotowały sobie konkretny zestaw pytań. Wyobrażając sobie, że mogą zapytać o wszystko, u samego Źródła. 

I choć odpowiedzi bywają czasami zaskakująco proste, przychodzą. Zawsze. O ile tylko zadamy je z potrzeby serca.

O hipnozie regresyjnej możecie poczytać także >>tutaj<<.
Jeśli chcesz zapisać się na regresję hipnotyczną, możesz się ze mną skontaktować poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz w sekcji Kontakt.

1 comment
  1. […] W każdej z tych sytuacji, hipnoza regresyjna jest dla ciebie.O regresji możesz poczytać także >>tutaj<<. […]

Comments are closed.