Hipnoza regresyjna

Hipnoza regresyjna dla Ciebie

Hipnoza regresyjna – jeśli zastanawiasz się nad tym, ten wpis jest dla ciebie. Piszę tak, bo zakładam jednocześnie, że poza zrozumiałą ciekawością masz również w sobie także inne powody, aby się nią interesować. Może doszłaś / doszedłeś do etapu w swoim życiu, że zaczęłaś / eś zastanawiać się, co tutaj robisz, we własnej skórze, w tym mieście / wsi, z tymi dziećmi czy rodzicami, z tym mężem / żoną obok? Dlaczego masz taki, a nie inny status społeczny? Jaki jest cel obecnego wcielenia? Jakie są twoje atuty, mocne strony? Co stanowi twój najsłabszy punkt, i czy aby nie stanowi on osi, wokół której toczy się twoje życie? Choć wcale tego nie chcesz. Być może zdecydowanie najtrudniej byłoby ci to przyznać właśnie teraz, ale może ta słabość, ta specyficzna cecha, jest największym wyzwaniem twojego życia? A ty, od kiedy pamiętasz, poświęcasz wiele swojej energii i starań, aby ignorować ten temat, zakopać go głęboko w twojej podświadomości. O ironio, gdy w końcu ci się udaje, cieszysz się, nie wiedząc, że ta oś cały czas pracuje w twoim życiu. W twoim cieniu. Wychodzi od czasu do czasu, gdy nie patrzysz, kiedy starasz się nie zauważać, tego, czym powinnaś / powinieneś zająć się wiele lat temu.

Powtarzający się sen

Wielu z Was zna zapewne podobne historie, jeśli nie ze swojego życia, to przekazywane przez innych. Powtarzający się sen, w którym śniący ucieka przed goniącym go potworem, dzikim bestią, nieznanym człowiekiem. Ten sen kończy się zawsze tak samo, tuż tuż, będąc w rękach, szponach bestii, pobudka. Tu kłania się wasza podświadomość. Tymczasem, gdy się już zatrzymacie, goniący okazuje się posłańcem z ważną, długo oczekiwaną wiadomością. Postacią, która biegnie za tobą, bo za tobą podąża, jak za liderem. Przyjacielem, który chcę cię przytulić. Twoim zwierzęciem mocy. Tylko mała część ściganych bywa zjadana, raniona, czy umiera z rąk oprawcy. I nawet w takich przypadkach, o ile tylko pozwolicie sobie na to we śnie, dochodzi do nowego odrodzenia. Śmierć jest nowym początkiem. Bywa symboliczną przemianą twojej postaci. Tak więc, jeśli chcesz się zatrzymać we śnie twojego zycia. Jeśli chcesz odczarować swoje życie, chcesz ujrzeć i zrozumieć swoje cienie, hipnoza regresyjna jest dla ciebie.

Większa satysfakcja

Czemukolwiek całe lata uciekasz, cokolwiek usilnie starasz się zapomnieć, nie dostrzec, cokolwiek w nieskończoność ucieka ci sprzed nosa? Możesz zrozumieć, odmienić dla większej satysfakcji z własnego życia. W każdej z tych sytuacji, hipnoza regresyjna jest dla ciebie. O regresji możesz poczytać także >>tutaj<<.